O nás

 


             Obchodná firma ROTOSPOL vznikla v roku 2002 ako regionálny zástupca predaja stavebného kovania firmy Roto Frank AG, ktorá je vo vedúcom postavení na trhu vo výrobe okenných a dverných technológií a
so svojím nápadom – prvé priemyselne vyrábané otváravo-sklopné kovanie v roku 1935, sa stala skutočným priekopníkom.

             Činnosť našej firmy je zameraná na predaj kompletného sortimentu tovaru pre výrobcov plastových
a drevených eurookien, dverných konštrukcií pre stolárov a montážnikov. V našej ponuke nájdete výrobky svetovej úrovne od špičkových výrobcov, kde je zaručená stopercentná kvalita predávaných produktov. Plný servis, výrobné a montážne pomôcky, dokumentácia a doprava objednaného tovaru k zákazníkovi je u nás samozrejmosťou. Kvalitu predávaných výrobkov a poskytovaných služieb potvrdzuje spokojnosť širokého okruhu našich obchodných partnerov.

             V roku 2010 sme činnosť našej spoločnosti rozšírili o ponuku doplnkov k oknám a to okenných a balkónových sušiakov, ďalej reklamných stojanov tvaru " A " vyrábaných z ľahkých hliníkových konštrukcií podľa požiadavky zákazníkov.

             Dobre udržiavané vzťahy s predajcami a výrobcami zabezpečujú pre obidve strany neustály rozvoj
a úspešnú účasť na trhu. Našim cieľom je Vaša spokojnosť a spokojnosť koncového zákazníka, ktorý najviac ocení prídavnú hodnotu okien a dverí.